KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 8996048
nr 899 6048
Färgetsning
signerad, 19/100, "Palm window", motivet: 49x35
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 juni 2014
kl 19:02:37
4/6 11:25:10
100 kr
8/6 15:37:05